Zachodniopomorski Związek Jeździecki

Zawody Archiwuwm 2015

2015
Data Początek Data Koniec Ranga Miejsce Organizator Sędzia WZJ Status Uwagi
2015-04-18 2015-04-19 ZR-B, Barlinek KJ Contendros Małgorzata Szkudlarek SG - Jacek Jezierski GT Daniel Miechowicz
2015-04-25 2015-04-25 ZR-B, Szczecin - Osów AOJ ZUT Jacek Jezierski SG - Zofia H. Jezierska GT - Daniel Miechowicz
2015-05-01 2015-05-02 ZR-B, Bonin Jarosław Sowiński Marek Chojnacki Odwołane
2015-06-06 2015-06-07 ZR-B, Wałcz - Kołatnik KJ Korona Jacek Jezierski SGł. Zofia H. Jezierska GT: Bartosz Skrzypczyk
2015-06-13 2015-06-14 ZR-B, Barlinek KJ Contendros Małgorzata Szkudlarek S.Gł. Jacek Jezierski GT: Daniel Miechowicz
2015-06-21 2015-06-21 ZR-B, Dębno MKS Dąb Dębno (Jan Kuśmierkowski) Jolanta Turowska S.G. - Jacek Jezierski GT - Daniel Miechowicz
2015-06-27 2015-06-27 ZR-B, Nowielice Andrzej Pasek Marek Chojnacki SG - Małgorzata Szkudlarek GT - Daniel Miechowicz
2015-06-28 2015-06-28 ZR-B, Mołdawin KJ Amico Małgorzata Szkudlarek SGł. Marek Chojnacki GT: Daniel Miechowicz
2015-07-04 2015-07-04 ZR-B, Nowielice Andrzej Pasek Małgorzata Szkudlarek
2015-07-10 2015-07-12 ZR-B, Barlinek KJ Contendros Marek Chojnacki Konkursy eliminacyjne do MPMK 4, 5, 6 - letnich
2015-07-25 2015-07-25 ZR-B, Nowielice Andrzej Pasek Jolanta Turowska SG - Małgorzata Szkudlarek GT - Daniel Miechowicz
2015-08-01 2015-08-02 ZR-B, Barlinek Płonno KJ Contendros - ZAWODY ODWOŁANE Małgorzata Szkudlarek ZAWODY ODWOŁANE
2015-08-08 2015-08-09 ZR-B, Nowielice Andrzej Pasek Jolanta Turowska
2015-08-29 2015-08-30 MO-B,ZR-B, Budzistowo KJ Derby Budzistowo
2015-09-13 2015-09-13 ZR-B, Barzkowice KJ Remi Żukowo + ODR Barzkowice Jacek Jezierski SG - Z.H.Jezierska GT - Marek Markiewicz
2015-01-24 2015-01-24 ZT-B Zieleniewo PR Zieleniewo
2015-02-01 2015-02-01 ZT-B, Budzistowo KJ Derby Budzistowo SG: Marek Chojnacki
2015-02-21 2015-02-21 ZT-B Zieleniewo PR Zieleniewo Halowe
2015-02-28 2015-02-28 ZT-B,HZT-B,HZR-B Budzistowo KJ Derby Budzistowo Halowe SG: Marek Chojnacki
2015-03-21 2015-03-21 ZT-B Zieleniewo PR Zieleniewo
2015-04-18 2015-04-18 ZT-B, Budzistowo KJ Derby Budzistowo Halowe SG: Marek Chojnacki
2015-05-02 2015-05-03 ZT-B Zieleniewo PR Zieleniewo
2015-08-12 2015-08-16 Biały Bór SCSJ Biały Bór Mistrzostwa Europy Juniorów WKKW
2015-09-26 2015-09-27 ZR-B, Biały Bór SCSJ Coval Roman Chojka
2015-05-23 2015-05-23 ZR-B, Benice THK Małgorzata Szkudlarek SG: Zofia H. Jezierska GT: Daniel Miechowicz
2015-09-12 2015-09-13 ZR-B, Biały Bór SCSJ Coval Roman Chojka S.G. Sandra Szumlas GT - P. Maslowski
2015-07-24 2015-07-26 ZR-B, Biały Bór SCSJ Coval Jacek Jezierski SG - Aleksandra Widulińska GT - Piotr Masłowski
2015-07-10 2015-07-12 ZR-B, Biały Bór SCSJ Coval Jolanta Turowska
2015-07-04 2015-07-05 ZR-B, Kołobrzeg-Budzistowo KJ Derby Roman Chojka Konkursy kwalifik. do MPMK 4 i 5 letnich SG - Marek Zaleski; GT - Daniel Miechowicz
2015-06-26 2015-06-28 ZR-B, Biały Bór SCSJ Coval Roman Chojka SG - Aleksandra Widulińska GT - Piotr Masłowski
2015-06-06 2015-06-07 ZR-B, Biały Bór SCSJ Coval Do ustalenia
2015-05-23 2015-05-23 ZT-B, Rusinowo SG - Lidia Perek GT - Jerzy Łukomski
2015-05-16 2015-05-17 ZR-B, Biały Bór SCSJ Coval Małgorzata Szkudlarek SG - Stanisław Iskierko GT - Piotr Masłowski
2015-05-08 2015-05-10 ZR-B, Kołobrzeg-Budzistowo KJ Derby Jacek Jezierski SG; Agata Jarzycka - Stefańska GT: Marek Markiewicz
2015-03-28 2015-03-28 ZR-B, SK Nowielice LKS Dragon Nowielice Jacek Jezierski Halowe SG - Zofia H. Jezierska GT - Daniel Miechowicz
2015-03-14 2015-03-14 ZT-B,HZT-B, Kołobrzeg-Budzistowo KJ Derby Budzistowo Halowe SG ; Marek Chojnacki
2015-09-05 2015-09-06 ZR-B, Szczecin ZZJ, AOJ ZUT Z.H. Jezierska SG - Marek Chojnacki GT - Arkadiusz Weckwert
2015-05-01 2015-05-03 ZR-B, Biały Bór SCSJ Coval Roman Chojka SG - Aleksandra Widulińska GT - Piotr Masłowski
2015-05-30 2015-05-31 ZR-A, Biały Bór SCSJ Coval Jolanta Turowska SG - Marlena Gruca
2015-07-04 2015-07-05 ZR-A, Biały Bór SCSJ Coval Kwalifikacje do MPMK 4, 5, 6 letnich
2015-05-15 2015-05-17 ZR-B, Barlinek KJ Contendros - Barlinek Marek Chojnacki SG: Jacek Jezierski GT: Daniel Miechowicz
2015-05-09 2015-05-09 ZT-A, Tuczno Stadnina Koni Jutrzenka SG - Jerzy Łukomski
2015-06-07 2015-06-07 ZT-B, Mrzeżyno Stajnia Pestka Mrzeżyno SG - Marek Chojnacki GT - Daniel Miechowicz
2015-07-18 2015-07-18 ZT-B, Lulewiczki UKJ LIDA Lulewiczki
2015-08-01 2015-08-01 ZT-B, Lulewiczki UKJ LIDA Lulewiczki
2015-08-22 2015-08-23 ZR-B, Biały Bór SCSJ Biały Bór Sandra Szumlas (za Jolantę Turowską) S.G. Aleksandra Widulińska     GT - P. Maslowski
2015-08-21 2015-08-22 MO-A,ZR-A, Zagozd KJ Zagozd Jolanta Turowska Zawody zostały przeniesione do Zagozdu.Propozycje pozostają bez zmian. Dodatkowe informacje Pani Jolanta Turowska tel. 602437527
2015-08-29 2015-08-30 ZR-A, Biały Bór SCSJ Biały Bór
2015-08-22 2015-08-23 ZR-B, Biały Bór SCSJ Biały Bór Sandra Szumlas S.G. Aleksandra Widulińska GT - P. Maslowski
2015-08-29 2015-08-30 MO-B,ZR-B, Budzistowo KJ DERBY Budzistowo Małgorzata Szkudlarek
2015-10-04 2015-10-04 ZR-A,ZT-A, Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Brzózki K/Nowego Warpna Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Brzózki K/Nowego Warpna Jolanta Turowska M O Amatorów w ujezdżeniu
2015-09-12 2015-09-13 ZR-B, Biały Bór SCSJ Coval Roman Chojka S.G. Sandra Szumlas GT - P. Maslowski
2015-10-10 2015-10-11 ZR-B, Biały Bór SCSJ Coval Jolanta Turowska S.G. Sandra Szumlas GT - P. Maslowski
2015-10-10 2015-10-11 ZR-B, Biały Bór Jolanta Turowska S.G. Sandra Szumlas GT - P. Maslowski
2015-11-28 2015-11-28 HZT-B, Niekłonice k/Koszalina UKJ Karmen Niekłonice
2015-04-18 2015-04-19 ZR-B, Barlinek KJ Contendros Małgorzata Szkudlarek SG - Jacek Jezierski GT Daniel Miechowicz